• Sobota, 22 czerwca 2024

Lifting twarzy dla Twoich zębów?

Licówki porcelanowe to cienkie powłoki z porcelany lub żywicy o jakości medycznej. W The Yuma Dentist w Yuma i Fortuna Foothills AZ , jednym z ich zastosowań jest poprawa wyglądu uśmiechu. Są one jak lifting twarzy dla Twoich zębów!

Czy są jakieś aspekty Twojego uśmiechu, które Ci się nie podobają? Może to być ząb uszkodzony przez wiór lub pęknięcie; ząb, który jest starty lub poplamiony; może to być para zębów z nieestetyczną luką między nimi. Licówki porcelanowe mogą skorygować te problemy.

Licówki są dopasowywane do leczonego zęba lub zębów. Po wykonaniu przez technika dentystycznego licówki są na stałe przyklejane do przedniej części zęba. Przed przyklejeniem licówek należy usunąć cienką warstwę szkliwa, więc gdy już zostaną założone, pozostają na stałe.

Chociaż licówki są zwykle postrzegane jako element kosmetyczny, można je również stosować do naprawy uszkodzonego szkliwa zębów. Po przyklejeniu licówki do zęba stanowi ona mocną i trwałą powierzchnię.

Licówki porcelanowe od stomatologa z Yumy w Yumie i Fortuna Foothills AZ to naprawdę jak lifting twarzy dla Twoich zębów. Ludzie z Foothills, Winter Haven CA i Somerton przychodzą do naszego gabinetu po licówki i inne usługi z zakresu stomatologii estetycznej. Zadzwoń do naszego gabinetu, aby dowiedzieć się, co możemy zrobić dla Twojego uśmiechu!

Kontakt Stomatolog Yuma (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

The Yuma Dentist - Pacific Avenue
1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ 85365928-783-0804

Dentysta w Yumie - Fortuna Foothills
11231 E Commercial Centre Loop Ste 105
Yuma, AZ 85367928-783-8300

ArtykułID 7133