• Środa, 24 kwietnia 2024

5 pytań dotyczących metamorfozy uśmiechu w Yumie

Jeśli rozważasz wielo-procesową metamorfozę uśmiechu lub rozległe uzupełniające prace stomatologiczne, oto cztery kwestie do rozważenia:

Wszystko za jednym razem czy z czasem?
W Yuma Family Dentist, nasi pacjenci Yuma smile makeover często mogą otrzymać kilka (lub wszystkie) procedury podczas jednej wizyty. Wszystko zależy od konkretnych procedur niezbędnych do osiągnięcia Twojego idealnego uśmiechu. Dr Mann opracowuje unikalny plan leczenia dla każdego pacjenta stomatologii estetycznej po obszernej konsultacji i badaniu.

Sedacja doustna?
Wielu pacjentów stomatologii estetycznej Foothills i Winter Haven, CA korzystają z sedacji lub "sen" stomatologii. Sedacja jest szczególnie pomocna w przypadku zabiegów takich jak ekstrakcje wielu zębów mądrości i wszczepianie implantów dentystycznych.

Koszt?
Wiemy, że stomatologia estetyczna to dla większości pacjentów dentystycznych w Yumie poważna inwestycja. Niektóre zabiegi są objęte planami stomatologicznymi, więc jeśli masz ubezpieczenie stomatologiczne, dowiedz się, co dokładnie jest nim objęte. Wielu mieszkańców Yumy korzysta z kont elastycznych wydatków na prace dentystyczne i czerpie korzyści podatkowe. Zadzwoń do nas pod numer 928-783-0804, aby porozmawiać o możliwościach finansowania zabiegów stomatologicznych w Yuma.

Czas gojenia?
Dzięki najnowszym materiałom i kosmetycznym technikom dentystycznym czas gojenia jest często minimalny. Jednak niektóre zabiegi, takie jak przeszczep kości, przeszczep tkanek miękkich, kanały korzeniowe i implanty stomatologiczne, często wymagają krótkiego okresu gojenia. Należy rozważyć, jak terminy wizyt u dentysty i okresy gojenia wpłyną na pracę i obowiązki rodzinne.

Estetyczne wyniki?
W Yuma Family Dentist w Yuma nasi pacjenci doświadczają wspaniałych rezultatów podczas wykonywania transformacji uśmiechu etapami, jednak uzupełnienia porcelanowe najlepiej jest wykonywać w tej samej "partii", aby uzyskać jak najbardziej precyzyjne dopasowanie koloru.

Zadzwoń do Stomatologa Rodzinnego w Yuma już dziś pod numer 928-783-0804, aby umówić się na bezstresową konsultację z zakresu stomatologii estetycznej.

Kontakt z Yuma Family Dentist:

928-783-0804

Lokalizacja (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ
85365