• Środa, 24 kwietnia 2024

Całkowita odbudowa zębów

Stomatologia estetyczna naprawdę zyskuje na popularności. Coraz więcej osób na całym świecie decyduje się na jej zastosowanie, aby przywrócić zdrowie swoim zębom i poprawić uśmiech. I Ty też możesz to zrobić, korzystając z procedur dostępnych w Name of Practice!

Wszyscy chcemy wyglądać jak najlepiej. Ale stomatologia estetyczna to nie tylko dobry wygląd; to także zdrowie zębów. Na przykład proste zęby w prawidłowym położeniu są łatwiejsze w pielęgnacji i wpływają na zdrowie jamy ustnej. To prawdopodobnie wyjaśnia, dlaczego bezbarwne aparaty ortodontyczne należą do najbardziej popularnych metod stomatologii estetycznej; pozwalają one wyprostować zęby i są prawie niewidoczne podczas noszenia.

Bezbarwny aparat ortodontyczny nie jest oczywiście jedyną opcją stomatologii estetycznej. Jednym z najpopularniejszych zabiegów jest wybielanie zębów. Wiele osób próbuje uzyskać bielsze zęby w domu, a na rynku jest niemal oszałamiający wybór produktów wybielających dostępnych bez recepty. Jednak żaden z nich - ani pasty do zębów, ani paski, ani żele - nie może się równać z mocą profesjonalnego wybielania zębów.

Dużym zainteresowaniem cieszą się również licówki porcelanowe. Mogą one całkowicie odmienić wygląd Twojego uśmiechu i podobnie jak inne zabiegi stomatologii estetycznej, są mało inwazyjne. Usuwana jest cienka warstwa szkliwa zęba, a następnie licówki są trwale mocowane do zębów. Po tym zabiegu uzyskuje się mega-watowy uśmiech.

Te i inne zabiegi stomatologii estetycznej oferowane przez The Yuma Dentist w Yuma i Fortuna Foothills AZ mogą przywrócić Twój piękny uśmiech! Dowiedz się, dlaczego ludzie z Foothills, Winter Haven CA i Somerton powierzają nam swoje uśmiechy! Oferujemy również pełną stomatologię ogólną. Skontaktuj się z nami już dziś!

Skontaktuj się z dentystą z Yumy:

Lokalizacje (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):

1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ 85365928-783-0804

11231 E Commercial Centre Loop Ste 105
Yuma, AZ 85367928-783-8300

ArticleID 661