• Środa, 29 maja 2024

Brakujące elementy w jamie ustnej?

Brakujący element układanki może nie zrujnować układanki, ale brak zęba może być bardzo nieestetyczny i zrujnować Twój uśmiech. W klinice The Yuma Dentist w Yuma AZ mamy implanty stomatologiczne, które mogą przywrócić uśmiech.

Brak zęba może być przyczyną czegoś więcej niż tylko nieprzyjemnego wyglądu. Kiedy nie ma zęba i jego korzenia, zęby po obu stronach luki zaczynają się obracać. Może to powodować problemy z jedzeniem, a nawet mówieniem.

Co gorsza, brak korzenia zęba może również prowadzić do recesji kości. Kości szczęki i żuchwy są stymulowane i utrzymywane w dobrym stanie dzięki czynnościom gryzienia i żucia. Gdy nie ma już korzenia, kość zaczyna się cofać. Prowadzi to do skurczenia się twarzy.

Implanty stomatologiczne mogą rozwiązać ten problem. Implant to wkładka umieszczana w szczęce. Zazwyczaj są one wykonane z tytanu klasy medycznej, który idealnie łączy się z ludzką kością. Gdy to nastąpi, tworzy on solidną podstawę dla sztucznego zęba, który ma być na nim osadzony.

Implanty stomatologiczne zostały okrzyknięte jednym z najważniejszych postępów w stomatologii i są dostępne w The Yuma Dentist w Yuma AZ. Pacjenci z Foothills, Winter Haven CA i Somerton przychodzą do nas na implanty i inne zabiegi z zakresu stomatologii odtwórczej. Zadzwoń do naszego gabinetu, aby umówić się na wizytę już dziś!

Skontaktuj się z dentystą z Yuma:

928-783-0804

Lokalizacja (dotknij, aby otworzyć w Google Maps):


Stomatolog Yuma - Pacific Avenue
1630 S Pacific Ave Ste 104
Yuma, AZ 85365


Dentysta w Yumie - Fortuna Foothills
11231 E Commercial Centre Loop Ste 105
Yuma, AZ 85367

ArticleID 6275